Hollandse School: bij de tandarts, olieverf op ijzer, niet gesigneerd, 19e eeuw, 20,5 × 17 cm
Hamerprijs: € 180
Schilderij: portret van kind in theatraal kostuum met twee honden, olieverf op doek, niet gesigneerd, Frankrijk/Italië, 17e eeuw -enkele inschilderingen-, 38 × 30,5 cm
Hamerprijs: € 600
Hollandse School: paar pendantportretten, de man en vrouw beide in zwarte kledij, hij met platte kraag en zij met molensteenkraag, beiden met rode draperie in de achtergrond, niet gesigneerd, het mannenportret gedateerd 1616, in gesneden en vergulde houten lijsten, vermoedelijk latere kopieën naar familieportretten van de familie De Ligne van Marcus Gheeraerts II (1561-1636) -beide bedoekt, witte verf transparant geworden in molensteenkraag-, 99 × 80 cm
Richtprijs: € 3000-5000
Cornelis Willem 'Kees' Momma (1965), stadsgezicht met kerktoren en man met handkar, pentekening op papier, l.o. gesigneerd en gedateerd 2000, 20 × 16 cm
Richtprijs: € 150-200
Toegeschreven aan Pieter Symonsz. Potter (1597-1652), boereninterieur met vrouw, kind en hond, olieverf op paneel, niet gesigneerd -geparketteerd, enkele inschilderingen-, 41 × 53 cm
Hamerprijs: € 1000
Martinus Schouman (1770-1848), schepen op ruwe zee, aquarel, l.o. gesigneerd -roestvlekjes-, 16,5 × 23,5 cm
Richtprijs: € 400-600
Jan Sierhuis (1928-2023), 'Picknick', olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd '94, 100 × 90 cm
Richtprijs: € 700-900
Jan Gilling (1930), 'Batakhuizen op Samosir', olieverf op doek, l.o. gesigneerd en gedateerd '95, 45 × 55 cm
Richtprijs: € 200-300
Kees Andrea (1941-2006), verklede stier met toreador, olieverf op board, r.b. gesigneerd, aangeschaft tijdens de overzichtstentoonstelling in Pulchri Studio Den Haag 1990, verso met pamflet, 49 × 39 cm
Hamerprijs: € 300
Eugène Brands (1913-2002), 'Dorp bij avond', gouache op papier, l.o. gesigneerd en gedateerd '67, tevens verso gesigneerd -punaisegaatjes, met plakband in passe-partout geplakt-, 26 × 36 cm
Hamerprijs: € 550
Chris ten Bruggen Kate (1920-2003), 'Noord-Frans landschap', olieverf op doek, r.o. gesigneerd, verso gedateerd 1979 -volgrecht van toepassing-, 60 × 80 cm
Hamerprijs: € 2200
Lucebert (1924-1994), compositie met gezicht en ezel, gemengde techniek op papier, r.o. gesigneerd en gedateerd '84, 40 × 57 cm
Richtprijs: € 700-900
Wim Izaks (1950-1989), compositie met figuren en gezicht, aquarel op papier, niet gesigneerd, 29 × 39 cm
Hamerprijs: € 150
Johannes Franciscus van der Vlis (1838-1906), figuren bij hooistapel aan het water, olieverf op doek, r.o. gesigneerd -oppervlaktevuil, doek niet op spanning-, 43,5 × 58 cm
Richtprijs: € 100-150
Theo Mackaay (1950), twee vrouwen in landschap, olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd 1999, 101 × 101 cm
Hamerprijs: € 1100
Frans Ruwel (1912-1987), mediterraan havengezicht, olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 45 × 55 cm
Hamerprijs: € 150
Lucebert (1924-1994), compositie met vormen en ogen, gemengde techniek op papier, m.o. gesigneerd en r.o. gedateerd '84, 38 × 28 cm
Richtprijs: € 700-900
Fred Pollack (1943), zonder titel, olieverf op mdf, verso gesigneerd en gedateerd 2005, 40 × 36 cm
Hamerprijs: € 350
Lucebert (1924-1994), drie figuren, gemengde techniek op papier, l.o. gesigneerd en gedateerd '81, 21 × 26 cm
Richtprijs: € 1000-1500
Lucebert (1924-1994), figuur, gemengde techniek op papier, l.b. gesigneerd en r.b. gedateerd '81, 20 × 18 cm
Richtprijs: € 400-600
Dick van Luijn (1896-1981), bloemstilleven, olieverf op board, r.o. gesigneerd, 33 × 43 cm
Hamerprijs: € 25
Kurt Hinrichsen (1901-1963), gezicht op een boomgaard met wijnranken en kerktoren in het verschiet, marouflé, r.o. gesigneerd, 48 × 31 cm
Richtprijs: € 300-500
Jan Sierhuis (1928-2023), 'Het Gesprek', acrylverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd '95, 45 × 55 cm
Richtprijs: € 400-600
Louis Stutterheim (1873-1943), 'Boerderijen aan de Eem', olieverf op doek, l.o. gesigneerd, verso getiteld, 40,5 × 60,5 cm
Hamerprijs: € 180
Belgische School: koeien in heuvellandschap, olieverf op doek, r.o. gesigneerd -kleine gaatjes en stukjes verfverlies-, 25,5 × 41 cm
Hamerprijs: € 150
Schilderij: bloem- en fruitstilleven, olieverf op doek, niet gesigneerd, 19e/20e eeuw, 90 × 70 cm
Richtprijs: € 200-300
Gerard Altmann (1877-1940), koeien in weiland bij boom, olieverf op doek, l.o. gesigneerd -gelige aanslag-, herkomst: collectie jonkheer Six van Hillegom, 33 × 47 cm
Hamerprijs: € 170
Pieter Adrianus Bouter (1887-1968), schapen en herderin op de heide, olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 40 × 60 cm
Hamerprijs: € 160
Jan Simon Knikker sr. (1889-1957), boer met koeien in de polder, olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 30 × 40 cm
Hamerprijs: € 160
Paulin-André Bertrand (1852-1940), Frans dorpsgezicht met schaapskudde, olieverf op doek, l.o. gesigneerd, herkomst: aangekocht bij drs. J.C. van Schaik op de PAN, 55 × 73 cm
Hamerprijs: € 1000
Evert Pieters (1856-1932), vee op straat in een landelijk dorpje, olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 50 × 60 cm
Hamerprijs: € 425
Schilderij: fruitstilleven, olieverf op doek, niet gesigneerd, 18e/19e eeuw -gedoubleerd, inschilderingen-, 70 × 90 cm
Richtprijs: € 400-600
Paul Arntzenius (1883-1965), stilleven met fles, kruik en kalebassen, olieverf op doek, l.o. gesigneerd, -enkele lichte schades-, 70 × 90 cm
Hamerprijs: € 350
Europese School: de engel en Tobias met de vis, olieverf op paneel, niet gesigneerd, 17e eeuw, 48 × 24 cm
Hamerprijs: € 300
Cornelis Bernudes Buys (1808-1872), stilleven met fruit en porselein, olieverf op paneel, r.b. gesigneerd en gedateerd 1856, 26,3 × 34,4 cm
Richtprijs: € 300-500
Toegeschreven aan Geo Poggenbeek (1853-1903), boom, olieverf op karton, niet gesigneerd, verso met latere annotatie met de kunstenaarsnaam, 23,5 × 14 cm
Hamerprijs: € 200
Hollandse School: Dordrecht bij nacht, olieverf op doek, niet gesigneerd -craquelé-, 25 × 33 cm
Richtprijs: € 100-150
Johannes Bosboom (1817-1891), kerkinterieur, sepia, r.o. gesigneerd, 11,5 × 19 cm
Richtprijs: € 700-900
Hollandse School: stilleven met fruit en berkenmeier, olieverf op doek, niet gesigneerd, 18e19e eeuw -gedoubleerd-, herkomst: collectie jonkheer Six van Hillegom, 63 × 50 cm
Hamerprijs: € 1100
Fortunato Anjos (1908-2000), vrouw met kandelaar, marouflé, r.o. gesigneerd, 55 × 45 cm
Richtprijs: € 200-300
Toegeschreven aan Willem Jacob Herreyns (1743-1827), Christus aan het kruis, olieverf op doek, niet gesigneerd, 18e eeuw, verso opschrift: 'G. Herreyns pinxit Piet-Règ-Suecice Anno 1787', refererend aan zijn aanstelling als hofschilder van de Zweedse koning Gustav III -gedoubleerd, enkele kleine beschadigingen-, 208 × 90 cm
Richtprijs: € 2000-3000
Aris Knikker (1887-1962), doorkijkje met eenden, olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 39 × 26,5
Hamerprijs: € 120
Hollandse School: biddende heremiet contempleert het offer van Christus, naar Jan Adriaensz. van Staveren (1614-1669), olieverf op paneel, 19e eeuw, 46 × 35 cm
Hamerprijs: € 180
Karel Baerwaldt (1862-1922), stilleven met druiven en tinnen kan, olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 40 × 50 cm
Hamerprijs: € 80
Hollandse School: landschap met figuren en kerk, aquarel op papier, l.o. gesigneerd W. Uppink, maar vermoedelijk niet van zijn hand -licht verkleurd-, 34,5 × 25 cm
Richtprijs: € 100-150
Aris Knikker (1887-1962), boerderij aan de waterkant, olieverf op doek, r.o. gesigneerd -meerdere restauraties in de lucht-, 29 × 39 cm
Hamerprijs: € 120
Schilderij: Italianiserend landschap met figuren bij ruïnes, olieverf op doek, l.o. gemonogrammeerd FN en gedateerd 1840, de lijst met verso label van de firma D. Sala & Zoonen, Leiden, 49,5 × 67 cm
Hamerprijs: € 250
Schilderij: stilleven met fruit en landschap in de achtergrond, olieverf op doek, niet gesigneerd, 18e/19e eeuw -bedoekt-, 50 × 76 cm
Hamerprijs: € 180
Omgeving B.C. Koekkoek (1803-1862), boslandschap met figuren op zandweg, olieverf op doek, l/m.o. gesigneerd Koekkoek -gedoubleerd, inschilderingen-, 68 × 90 cm
Hamerprijs: € 2400
Hollandse School: portret van Catharina Constantia Wilhelmina van Hangest barones d'Yvoy, née gravin van Limburg Stirum (1834-1871), aquarel op papier met wit opgehoogd, l.o. onduidelijk gesigneerd -gebruind, foxing-, 25 × 18 cm
Hamerprijs: € 80